Uczuciołapka

Każdy z nas ma w swoim życiu momenty totalnej beznadziei. Zwykle spowodowane osobnikiem płci przeciwnej, potocznie zwanym crushem, dla mnie po prostu uczuciołapem. Zawodnik ten zwykle jest wyposażony w poczucie humoru, cudowne oczy, ponad przeciętny wzrost, lub jest po prostu uroczy.  Mąci w głowie powodując, że zapominamy o świecie i skupiamy się na nim, a raczej swoim wyobrażeniu na jego temat.

Naturalnym środowiskiem tych osobników są szkoły, zwłaszcza licea, zakłady pracy, ulice, kina i teatry. Niekiedy zadomawiają się w szpitalach, przychodniach, na stacjach benzynowych, a nawet w muzeach.

Bywa, że Uczuciołapy są w naszym życiu tylko przez moment. Niekiedy wystarczy nam kilka sekund w ich towarzystwie, by ich odbicie zamieszkało w naszych sercach na zawsze. Powodując bóle,  nieprzespane noce, pochopne decyzje, poczucie bezsensu, spadki i wzroty wagi.

Niestety, nie powiem wam, jak się bronić,  przed kolejnym zakochaniem. Nie wiem, czy wgl. Powinniśmy się bronić, przecież nie każde zakochanie, skazuje nas na cierpienia i porażkę,  a moze być świetnym doświadczeniem.  Jedyne, co mogę Wam powiedzieć,  to to, że niewątpliwie u mnie, czas na zmiany. Ile czasu można spędzić,  jako ciepła kluska łaknąca uwagi i miłości?  Jaki okres czasu, jest dopuszczalny, wg. Was na wszystkie smutki, ochy i achy? Czy ktokolwiek jest wart tego, aby z jego powodu ciagle wmawiać sobie, że na nic i nikogo nie zasługuję?

Tak nie można.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Uczuciołapka

 1. Zbyszek

  Nie trzeba czekać i szukać , znajdzie Cię samo☺kolejny truizm! ?
  Nie!
  Kolejna prawda, a nawet Prawda!
  Tylko jak nie szukać i nie myśleć?
  😕😊😊

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s