Przerwy

Pewnie część z Was moi blogowi znajomi zastanawiało się, co się stało, że nagle znikłam. Potrzebowałam chwili odpoczynku 😉 mam nadzieję,  ze nie macie mi tego za złe. Tak po prostu czasami jest 🙂

Podczas tej przerwy zafundowałam sobie kurs poznawania siebie. To naprawdę ważne!  Obserwowanie swoich reakcji na niektóre wydarzenia dostarcza sporej dawki informacji o naszym wnętrzu. Okazało się, że wcale nie jest to takie oczywiste, iż jeśli spędziliśmy ze sobą całe życie,  to wiemy kim jesteśmy.  Przede mną jeszcze dłuuuga droga,  aby się „ogarnąć ” i w końcu zacząć żyć. Rozumieć swoje reakcje i potrzeby. Przydałoby się również wyrosnąć z perfekcjonizmu 😜 ( w tej kwestii leżę jeszcze w pieluchach😂)

Wiem jednak, że jedna kwestia pozostanie niezmienna. Moja miłość do jesieni! Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę,  ile uroku moze miec zwykly spacer do pracy w deszczu z parasolem w jednym ręku, a kubkiem termicznym z ulubioną herbatą w drugim.  Tak. Jestem dziwna. Nic na to nie poradzę… czy są tu jeszcze jacyś miłośnicy jesieni? Co Wy dostrzegacie w tej porze roku pięknego? A może mamy tu antyfanów tej pory roku? Odezwijcie się i dajcie znać,  jak żyjecie!

Ps. Zdjecie letnie, bo nie zdążyłam zgrać tych jesiennych- obiecuję się poprawić 😂

Pozdrawiam Was, jak zwykle ciepło i z herbatą 😚

Reklamy

13 uwag do wpisu “Przerwy

   1. thanks again ,,,, very enjoyable but that is great, thank you very much and I wish you and your family all the best for the Christmas, firm, the peace !!! and again consider me for passing (your visit) your blog !

    sehr erfreulich das ist aber toll vielen dank und ich wünsche ihnen und ihren Familie alles erdenklich gut zum weihnachten fest ,, fest das frieden !!!

    Polubione przez 1 osoba

 1. Ja także przechodzę obecnie ten czas poznawania siebie – swojego wnętrza, reakcji, potrzeb. Awszystko za sprawą pewnej osoby, która bardzo się mną zainteresowała :). Kto wie, jakie owoce przyniesie ta znajomość i ten czas? :).. Zobaczymy:). Pozdrawiam ciepło :).

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s