Najserdeczniejsi

Nadszedł czas, gdy pycha i zarozumiałość ustępują życzliwości i ciepłu. Moment, podczas którego przestaje mieć znaczenie to, co nas dzieli, a dopuszczamy do głosu coraz wyraźniej słyszalne podobieństwa wskazujące na naszą jedność. Ukochany czas dawania i radości z uśmiechu najbliższych. Darowanie sobie wzajemnie krzywd i przyznanie się, że nikt nie jest bez winy. Święta,  to nie tylko koleś z brodą, najczęściej ubrany na czerwono krzyczący coś o prezentach, czy magii.  To stan, który (bardzo bym chciała), aby stał się naszą codziennością. Dlaczego piszę to 2tygodnie przed świętami?  Właśnie dlatego! Chciałabym Wam życzyć,  aby każdy miesiąc był przepełniony miłością i ciepłem tak, jak grudzień. Dużo miłości i ciepła w Waszych serduszkach, spotkania ludzi, dzięki którym każdy wspolny obiad będzie tym świątecznym, uroczystym i radosnym. Nie zapominamy nigdy o tym, że w każdej relacji, gdy schowamy własne ja do kieszeni, możemy zbudować prawdziwą miłość,  która później procentuje.

Człowiek jest stworzony do miłości.  Kochajmy.                                                            Nie tylko siebie samych, ale też innych.       Nie tylko od święta,  ale i na codzień.             Nie tylko tych, których wygodnie i trzeba.

Kochajmy tak po prostu. Nie wiesz, kto może potrzebować dziś Twojej miłości.

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Najserdeczniejsi

 1. Zbyszek

  Piękne życzenia, dziękuję. …ale…

  Cały ja, zawsze jakieś „ale”.
  Relacje,stosunki międzyludzkie, związek, partnerstwo itp.itd.
  Słowa, słowa, klucze! Niby mają znaczenie ale wszystko czynią takim nieludzkim. Powróćmy do tradycyjntmych pojęć : nie relacja tylko przyjaźń, Miłość, nawet niechęć czy nienawiść! Małżeństwo a nie związek ?
  Nowo mowa to skutek,ale też przyczyna zmian, których nie chcesz!☺

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Zbyszek

  Słowa klucze , które nie powstały w naturalny sposób. Zostały wszczepione z języka psychologów, socjologów i tego rodzaju logów! Nie mam nic przeciwko logo ale dużo przeciwko zaporzyczeniom z języków”kastowych”

  Polubione przez 1 osoba

 3. Zbyszek

  Dla mnie nazwanie po imieniu to jestem zakochany, a nie jestem w związku. No chyba że ktoś jest „w zwiazku”.
  Związek to ograniczenia niekoniecznie akceptowalne i lubiane ,Miłość to jeszcze większe ograniczenie ale z własnej woli☺

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s