Przepracowani

Nie mogłam się dziś zebrać,  by napisać do Was. Nie z powodu lenistwa,  a braku czasu akurat na to. Ostatnio zdecydowanie siedzę zbyt dużo przy telefonie,  a to właśnie z niego do Was piszę. Ograniczając telefon ograniczylam również notatki z których później „rodzą się” wpisy.

Dodatkowo od miesiąca mam świadomość,  że jest grupa osób czytajaca moje notki. Wiecie, nie chcę nikomu robić wody z mózgu i zaczęłam uważać na słowa 😂

Dziś troszkę o inspiracji,

Ja mam 4 podstawowe. Pierwsza Bóg – w Słowie. Drugą są zachody słońca, niebo. Możecie się śmiać,  ale mam około 1000 zdjęć nieba, które wykonalam w tym roku moim telefonem. Trzecią są nowe miejsca i góry.  Oj tak. Nasze polskie piękne góry, czy zabytkowe niezwykłe miasta. Ostatnią, ale nie mniej ważną są ludzie, nie tylko pisarze, poeci, aktorzy teatralni. Często po prostu „zwykli” ludzie. Skąd ten cudzysłów? Bo jesteśmy wyjątkowi. My nie jesteśmy zwykli. Jakie dziecko królewskie może być zwykłe? Jak ma się tak potężnego Ojca, do którego jest się podobnym (bo w końcu jesteśmy na jego podobieństwo!) Nie można nie być super i wyjątkowym. Bez względu na to, co inni Ci mówią, czy co sami o sobie myślimy. Tylko pamiętajmy o tym, że każdy jest cudem. Nie zabierajmy nikomu tego.

A Wy czym/kim się inspirujecie? Czekam na odpowiedź !😁

Reklamy

10 uwag do wpisu “Przepracowani

 1. Zbyszek

  Nie śmieszy mnie urok zachodu słońca. Kiedyś ,jako nawigator na statku często w czasie nocnej wachty trafiały się i zachody i wschody. Były czasem obrazkiem z Raju. Co do Boga to dla mnie bardziej w uczuciu. Bo od pewnego czasu ich nie chowam jak przez całe życie wczesniej.
  Ludzie i zwierzeta, a zresztą niev tylko to najważniejszy „punkt „nowego programu, wciąż staram się rozumieć,kochać! Zwierzęta łatwiej ale najważniejsze jest to aby widzieć w drugiej istocie właśnie Jego bo tam On jest zawsze!
  Pozdrawiam Ciebie Bezimienna.☺ Zbyszek

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Denken Sie dRemember that everyone is a miracle. Let’s not take this to anyone. words of you and that is in fact, with me First God and his works, who live the true life story of our ancestors, ancient cultures, and much more!aran, dass jeder ein Wunder ist. Lasst uns das niemandem nehmen.

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Zbyszek

  Ja też się zgadzam, każdy Człowiek jest Cudem, w dodatku każdy innym. Dlatego nigdy nie zgodzę się z oceną pseudonaukowcow że można postawić granicę : od kiedy życie człowieka należy chronić. ☺

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s