Walka

Cześć! 

Nie wiem,  jak się czujesz. Nie wiem, co przeżywasz, jakie myśli kłębią się w Twojej głowie. Z czym przyszło Ci się dziś zmierzyć. 

Chciałabym Ci jedynie powiedzieć, że nie ma sytuacji bez wyjścia.  

Nawet, gdy wydaje Ci się, że wszyscy Cię opuścili, jest przy Tobie Jezus.  Dał się zabić za Ciebie. Wariuje na Twoim punkcie. Kocha Cię tak, że głowa mała. 

Bardzo lubię patrzeć w gwiazdy, kocham zachody słońca. Niektórzy moi znajomi uważają,  że jestem z tym nudna. Ile można się gapić na to samo?! Ja za każdym razem widzę na nim coś zupełnie innego. Jedno pozostaje niezmienne. Czuję wtedy, że nie jestem sama, że właśnie przy mnie. Tu i teraz jest prawdziwy Bóg.

Może czujesz, że to wszystko jest nie fair, że nie warto już walczyć.  Proszę. Spróbuj jeszcze raz, a potem, jeśli będzie trzeba kolejny. On na pewno Cię wspiera. Ja to wiem.  On chce Ci dać wszystko, czego potrzebujesz. 

Czujesz, że Cię nie słucha? Znowu nie dał Ci tego, czego pragniesz? A może to wcale nie jest to, czego pragniesz tak naprawdę? 

Wszystko w swoim czasie. 

„Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, ale działaj tak, jakby WSZYSTKO zależało od Ciebie ” coś w tym jest, prawda?

Walcz, próbuj. 

Ściskam Cię moco 🌞🤗

Reklamy

10 uwag do wpisu “Walka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s