Pamięć

Cześć,

Myślę,  że nie tylko moim udziałem jest to uczucie po utracie kogoś,  kogo się kochało. Śmierć bliskiej osoby jest zawsze czymś trudnym i przykrym. 

Muszę Ci przyznać, że ja „dopiero” w ubiegłym roku doświadczyłam śmierci tak bliskiej osoby, osoby, którą bardzo kochałam, osoby, która pokazała mi wiarę, nauczyła jej. 

Gdy szłam za trumną mialam wrażenie,  że świat się kończy,  już nic nie bedzie takie samo, że ta miłość właśnie się skończyła. 

Uwaga uwaga

NIE!

„Nic bardziej mylnego!” cytując już klasyka internetowego. 

Ta miłość nadal trwa, chociaż nasze spotkania wyglądają inaczej. Mam wrażenie,  że ona kwitnie i ma się świetnie. Owszem chciałabym czasami usłyszeć jej głos,  ale on na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Po prostu w moim sercu.

To nie jest tak, że śmierć jest stratą. W naszym ziemskim rozumieniu może i tak. Ale halo. Rozpoczynamy wielki tydzień.  Czas, który przypomina o zmartwychwstaniu. A żeby powstać z martwych musimy chyba najpierw być martwymi – dla tego świata oczywiście. 

Do czego zmierzam?

Spędź te Święta jak najlepiej. Nie biegaj za sprzątaniem, gotowaniem, prasowaniem.  Tak. To wszystko jest potrzebne, ale do momentu. Do chwili, kiedy zaczyna być powodem do kłótni i  awantur.  Nie zapominaj o tych, którzy powinni być dla Ciebie najważniejsi.  Dużo bardziej istotni od wyprasowanego obrusu. I czuwaj przy tym, który stanowi centrum wszystkiego. Bez Niego, to nie ma sensu. Zaufaj.

Pan jest bliżej, niż myślisz. 

A teraz się uśmiechnij.  Bardzo lubię, jak się uśmiechasz, mam nadzieję, że robisz to często.😊

Dobrej nocy/ cudownego dnia! (W zależności, kiedy to czytasz) ❤

Reklamy

8 uwag do wpisu “Pamięć

  1. Pingback: Odpuść nim organizm wciśnie ERROR – Słowna kawiarka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s