Do przyszłego m 

Nie wiem, gdzie Ty się podziewasz, kiedy mam wrażenie, że Cię najbardziej potrzebuję. Pomijając fakt, iż chciałabym mieć Cię już obok siebie, mam nadzieję,  że cudownie spędzasz ten sobotni, ciepły wieczór. Chcę,  żebyś wiedział,  że modlę się za Ciebie codziennie. O to byś miał dobry dzień i o to, by żyło Ci się ja najlepiej. Nie muszę chyba wspominać, że chcę, abyś zawsze chodził uśmiechnięty.  

Skoro już to czytasz, pewnie zastanawiasz się jak to ze mną jest. Jak mnie rozgryźć.  Ze mną trzeba rozmawiać. Dużo rozmawiać.  Lubię czuć się potrzebna i ważna. Bez tego nie ruszymy z miejsca, bo widzisz, tak to już ze mną jest, że chcę wiedzieć. Jak tam Twój poziom cukru, samopoczucie, ale również jaką definicję przypisujesz do mego imienia. Co o mnie myślisz. Słowa bez czynów są niczym, ale czyny bez słów dla mnie są trochę wybrakowane, bo nie lubię się domyślać. Nawet rzeczy oczywistych. Kobieta konkret. Może wydawać się to nielogiczne, ale ja taka właśnie jestem.  Kwitnę, gdy wiem, że jestem dla kogoś ważna i potrzebna. Kiedy mam wątpliwości niestety troszkę słabnę. Nie jestem ideałem. Wiem, że to wszystko powinno być we mnie niezależne od innych,  ale (mam nadzieję, że też dość realnie patrzysz na świat) ludzie wywierają na nas wpływ. Czy tego chcemy, czy nie, to tak działa.  

Mów mi o wszystkim o czym tylko chcesz. Rozmawiajmy. Nie udawajmy przed sobą, będzie najlepiej, jak tylko może być.  Po prostu. 

Kochajmy

Reklamy

9 uwag do wpisu “Do przyszłego m 

   1. Zib

    To bez znaczenia! Może to u mnie?
    Tylko tyle że napisałem dwa komentarze. A ja nigdy nie powtarzam tych samych myśli. Zawsze piszę co czuję, akurat teraz. Za minutę jestem już inny i mój komentarz też:-P
    Jeśli chodzi o rozmowę to nie przeczę. Tylko że tak często rozmawiamy po to aby pokazać się innymi nizcjestesmy tam w duszy. Choć to nie zasada uniwersalna to niestety tak jest.
    Ale uwierz mi , tym razem , bo z pewnością nie zawsze!
    Oczy! W nich zobaczysz wszystko. Cały wszechświat i jeszcze więcej. Ale w tych jednych jedynych.
    Żadne słowa nie powiedzą Ci więcej!
    🙂

    Polubione przez 1 osoba

 1. Zib

  No ale spróbuję znowu;-)
  Po co udawać? A po co udawać że się udaje?
  Rozmowa? Jak dobrze wiesz jest tylko ze srebra, nawet gdy wcale nie służy do kłamstwa. Nie! Nie takiego”wiekuistego”. Takiego, które nikomu nic nie daje? Poza lepszym, może(?) Samopoczuciem. Choć przecież po co komu poczucie, w dodatku samo?
  Widzisz Fluencjo, nie trzeba szukać, tego co samo znajdzie się pewnie, a jeśli wcale się To nie znajdzie, znaczy że jest po prostu w Tobie?
  :-\

  Polubione przez 1 osoba

  1. Ale bez rozmowy ten nieidealny czlowiek potrzebuje tej rozmowy. Bez niej wszystko się psuje, bo nie wiemy, co czuje druga strona. Nie wiemy też czego oczekuje, itd. Uwazam, że rozmowa jest bardzo ważna😉

   Polubienie

 2. Zib

  A ja myślałem że ta ósemka ma jakiś tajemnicze znaczenie.:-P
  Tak właśnie czasem działa rozmowa! Jest źródłem nieporozumienia! Bo słowa nie są duszą, oczy są!
  😀

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s