Tato

Dziękuję Ci Tato, za to, że żyję, choć nieidealna, wciąż plączę się i wiję. Dziękuję za dobroć, bo wiem, że jest w życiu ważna. Dziękuję, kocham Cię i bardzo przepraszam. Za słabość, emocje, które są zbyt silne. Za smutek, który bez podstaw czasem żyje. Obiecuję. Poprawę i wiem to na pewno, że CAŁY CZAS CZUWASZ NADE MNĄ! 

Dziękuję,  za to, że mogę kochać i za to, że zostałam urodzona. Dziękuję,  choć wiem, że nie potrafię, ale jak dziecko Ci ufam, gdy się człapie. Nie stawiam kroków, są to raczej małe kroczki, nic nie sądzę, bo nie jestem od stawiania osądów. 

Dziękuję, że wybaczasz mi kolejne błędy i za to, że jestem taki piękny. Dziękuję Ci za tych ludzi dookoła i za narzędzia, które mi dajesz od nowa.

Widzę niebo, a na nim piękne gwiazdy, przypominają mi o życiu, o tym co w nim jest ważne. Dziś bez gramatyki, choć nie poszła ona w las. Odpoczywam i to wspaniały czas. 

Tydzień temu myślałam,  że rozpoczęłam nowe życie. Byłam w błędzie. Ja je rozpoczynam na nowo każdego dnia. Kazdy dzień to 24 godziny. 24 szansy na czynienie dobra. Na miłość. 

Dziękuję Ci Tato, za to, że to Ty jesteś miłością. Ty wystarczasz. Zabierasz lęki, choroby, niepewność. Napełniasz łaską i ciepłem. Uzdalniasz mnie do dobroci. 

Bo w życiu chodzi o miłość.  

Klucz jest w tym by zrozumieć co to tak naprawdę znaczy.

Dziękuję. 

Kochaj.

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Tato

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s