Przerwa? 

Cześć!

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie jest piękny słoneczny dzień, czuję, że mam swoje miejsce w życiu, na świecie i podoba mi się ono. Moje życie jest lekko zwariowane. Od tygodnia wstaję o 6 wracam do domu po 20 i daje mi to jakiś rodzaj radości.

Oczywiście o 6 rano, gdy nogi trzeba zwlekać z łóżka to szczęście ze mnie nie tryska na prawo i lewo, ale jest naprawdę nieźle, czuję się lepiej, niż wtedy, gdy wstawałam o 7 do szkoły i wracalam najpóźniej po 16.

Każdy etap życia ma swój urok,  ale muszę przyznać,  że ten po maturze, ma wyjątkowe plusy.

Przepraszam Cię bardzo, muszę Ci coś powiedzieć.  Bardzo poważnie zastanawiam się nad tym, by zrobić przerwę. Kocham tego bloga na swój sposób, pół roku temu dostałam od Ciebie dobrego kopa tu, ponieważ mojego bloga odwiedzała dla mnie niewyobrażalna ilość czytelników. Przez ostatni miesiac ta liczba zmalała dziesięciokrotnie. Analizowałam, zastanawiałam się, czy coś źle zrobilam.  Tak wiem, mogę dużo poprawić, nauczyć się, ale ja naprawdę nie chce, by to miejsce w internecie straciło swój charakter i luz. Tu nie ma spiny. Tu nie ma kłamstwa. Jedynym niedopowiedzenien na jakie sobie pozwalam jest o dotyczące mojego imienia, bo to za wcześnie, a jak mówię : nic na siłę!

Przez przerwę rozumiem inną częstotliwość wpisów, bardziej losową, tak, jak kiedyś, dyktowaną nie dniem tygodnia a przeżyciami i refleksjami. Nie martw się, nie zniknę, a jeśli nawet na chwilę bym znikła, to się nie martw, pewnie gonię wiatr, by Ci później o nim opowiedzieć.

Zawsze marzyłam o swoin kątku i na pewno z niego nie rezygnuję. Nadal lubię pisać i cieszę się, że mogę.

Myślę,  że ten spadek zainteresowania może mi przynieść sporo dobrego. Powrót do korzeni. Wiecej swobody, bo przecież jesteśmy tu sami swoi prawda?

Dlatego Ci o tym wszystkim piszę, żebyś wiedział, co tam się u mnie dzieje. Bez ściemy. Tak, jak zawsze!

Opowiadaj, co się dzieje u Ciebie? Nawet jeśli do tej pory się nie udzielałeś. Bardzo chętnie poczytam.

Cudownego popołudnia❤

Trzymaj za mnie kciuki.

Buziaki :*

Reklamy

7 uwag do wpisu “Przerwa? 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s