Wrzesień

Cześć!

Gdy byłam małym dzieckiem niecierpliwiłam się i skakałam z nogi na nogę w oczekiwaniu na ten dzień.  Rozpoczęcie roku szkolnego.

Starannie szykowałam plecak, flamastry, kredki, ołówki. Wszystkie zeszyty mialam już podpisane pod koniec lipca, tak, by w sierpniu móc na każdym zeszycie napisać jakąś złotą myśl, bądź dwie. Motto na nadchodzący rok szkolny i oczywiście cel. Cel był o tyle ważny,  że wyznaczał cały mój plan działania. Zwykle opierał się na tym, by być po prostu lepszą z każdego przedmiotu, lepiej organizować czas pracy. 

Pierwszego września zawsze z dumą szłam do szkoły nie zapominając o tym, jak istotną rocznicę tego dnia obchodzimy. O tych wszystkich dzieciach, które nie miały tyle szczęścia,  co ja. 

Teraz, już jako studentce wrzesień kojarzy mi się z zapachem szarlotki, świeczkami, ciekawymi historycznymi reportażami, siedzeniem wieczornym przy ciepłej herbacie i ogladaniem zdjęć z wakacji. 

Co prawda część moich wakacji jeszcze przede mną i czekam na nią niecierpliwie, ale jest już chłodniej, noce stają się dłuższe i spokojniejsze. Miasto powoli  budzi się do życia,  a samochody zdają się jeździć spokojniej z powodu kałuży na drogach i korków.

Kocham wrzesień. To miesiąc,  który upomina się o pamięć o swojej historii, ale również jest to miesiąc, który pisze nowe życiowe scenariusze,  lubiący początki.

Dzielę się zdjęciem górskiego widoku, które wykonałam jakiś czas temu w górach. 

Buziaki 😘

Reklamy

6 uwag do wpisu “Wrzesień

    1. Może dlatego, że zaczynałaś się czuć bardzo pewnie. Raz przekraczałaś granicę i potem było to normalne. Ja w jednym roku tez tak mialam, ale potem pamiętałem jak trudno nauczyc się na 5 noc przed sprawdzianem, a że mialam jasno okreslone cele i drogę jaką musze przebyć, by te cele osiągnąć bylo mi latwiej się kontrolować.
      Myślę, ze tylko dlatego to u mnie działało przez cały rok😂

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s